• Wpisów: 261
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 19:46
  • Licznik odwiedzin: 26 632 / 1417 dni
 
j5916
 
Na samym początku to był blog o anime, dopiero później postanowiłam zmienić go na „Abstrakcyjny blog”. Jednak teraz zmieniam jego całą idee. Nazwa jak i wygląd zostały zmienione. Nie będzie tu już głupich wpisów, kompletnie bez sensu aby po prostu COŚ napisać. Będą tu moje przemyślenia, lecz takie… można powiedzieć dogłębne, skłaniające do refleksji.

Sama nie wiem co we mnie wstąpiło. 2 stycznia skończyłam 16 lat i jakoś wtedy, w ciągu tych kilku dni, zdałam sobie sprawę z wielu rzeczy, a świat w moich oczach przestał być już taki beztroski. Zaczęłam rozmyślać nad wieloma sprawami, więc pomyślałam, dlaczego nie podzielić się tym z wami.

Lecz ostrzegam: jeżeli nie masz ochoty czytać moich wpisów, ale przychodzić tylko po to aby zostawić jakiś pusty komentarz, to lepiej w ogóle tu nie wchodź.

Od razu powiadamiam was, że nie będę tu pisała często, ale jak coś mnie natchnie, gdy będę chciała się z wam czymś podzielić, przeczytać wasze zdanie na dany temat to wtedy się odezwę.

Właśnie chciałabym aby ten blog był tak jakby "INTERAKTYWNY" w sensie, że nie tylko ja tu piszę, wy też możecie, się wypowiedzieć na dany temat w komentarzu, a nawet bardzo bym chciała abyście tak robili.

Zdaję sobie sprawę, że pomimo tego, że mam 110 obserwujących, to pewnie trzy czwarte już nie ma pingera, a ten post przeczytają zaledwie dwie, trzy osoby. Zobaczymy jak to będzie, może ten pomysł wam się spodoba, tak jak moje wpisy?

Ale dobra, przestaję gdybać i po prostu skończę na dziś pisać.

Mam nadzieję, że ten pomysł się spodoba.

  •  
  • Pozostało 1000 znaków