• Wpisów: 261
 • Średnio co: 5 dni
 • Ostatni wpis: 1 rok temu, 19:46
 • Licznik odwiedzin: 26 353 / 1391 dni
 
j5916
 
Było, ale się skończyło.
Podsumowanie: miałam na kanale 5 filmów i 9 subskrybcji. Ogólnie myślę, że szło mi nawet nawet nie spodziewałam się, że w ogóle ktoś mnie będzie oglądał.
Tak dobrze przeczytaliście- miałam. Wszystkie filmy usnuęłam chwilę temu.

Pewnie jeszcze zapytacie czemu? Przez strach. Jeszcze na wakacjach myślałam, że będzie fajnie nagrywać, że może moje filmy kogoś zaciekawią, a w obecnej szkole jestem ostatni rok (3 gimnazjum) więc nawet jakby się dowiedzieli znajomi to jakoś przeżyję (oczywiście nic im nie mówiłam i nadal nie wiedzą).

Lecz kiedy zaczęła szkoła moje myśli się zmieniły. Po pierwsze już nie miałam ani czaasu ani pomsysów na nagrywanie. Po drugie strasznie nie chciałam aby się ktokolwiek z mojej szkoły dowiedział, że mam kanał. Ogólnie nie uważam, że moje filmiki są jakieś super. Uważam, że pewnie by się ze mnie śmiali, a ja jestem z natury osobą bardzo nieśmiałą...

Teraz właściwie się cieszę, że mój kanał miał tak mało wyśietleń, bo przynajmniej nikt się o nim nie dowiedział, oglądali go tylko ludzie z pingera. Więc teraz możecie odsubskrybować mnie, bo już nie ma Yowiee, jest tylko Julka.

Zmęczyło mnie ciągłe wylogowywanie się z konta i pilnowanie swojego telefonu aby nikt przypadkiem nie zobaczył co tworzę. Ostatnio zauważyła, że coraz rzadziej zapraszałam do siebie koleżanki, co ja mówię, prawie w ogóle.

Może gdybym miała jakąś przyjaciółkę, której mogłabym powierzyć wszystko i miała pewność, że nikomu nie wygada. Oczywiście mam wielu znajomych, ale nie jestem w 100% pewna jak by zareagowali.

Czy jestem tchórzem? Tak prawdopodobnie. Pewnie wiele osób (o ile ktoś ten post dokładnie przeczyta, a szczerze w to wątpie) napisze w komentarzach, że nie powinnam się poddawać i inne pierdoły. Może to po prostu jeszcze nie mój czas. Może kiedyś w przyszłości wrócę do nagrywania jak będę miała ochotę i pomysł na siebie, a przede wszystkim, kiedy przestanę się bać.
Dlatego zostanę na anonimowości (choć ci co oglądali moje filmy myślę, że już troszkę mnie znają).
The END

 •  
 • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  Znam to uczucie. Ja na swoim kanale miałam prawie 20 subów i nieco więcej filmów, ale filmy usunęłam, a kanał porzuciłam
   
 •  
   
  Szkoda, że to już koniec. Lubiłam Twoje filmiki i często wchodziłam na Twój kanał. Na szczęście dalej masz bloga, a czytanie go sprawia mi wielką radość <4
   
 •  
   
  To prawda, nie powinnaś się poddawać, ale jeśli tak czujesz się lepiej, to w porządku. Ja z początku nikomu nie mówiłam, że prowadzę blog i piszę opowiadania. Ale w końcu się przełamałam i większość moich znajomych o tym wie. Niektórzy właściwie na to nie zareagowali i nie prosili o link do bloga, z czego bardzo się cieszę. No ale myślę, że gdyby twoja naj naj najlepsza przyjaciółka pomogła by ci w tworzeniu, poprawiała błędy, dawała jakieś wskazówki to nie byłoby tak źle, prawda? ;)